פרגולה אלומיניום

רבים בוחרים פרגולות אלומיניום בשנים האחרונות וזאת משום יתרונותיהם הרבים. מאמר זה יגולל בפני הקוראים כיצד לבחור את אותה פרגולת אלומיניום איכותית המתאימה לצרכים ולתקציב שלהם.

פרגולות- כרטיס ביקור

פרגולות מהוות את אחד מפתרונות ההצללה היעילים ביותר. אם בעבר, הן היו נחלתם של עסקים וגני אירועים, כיום ניתן לראות אותן בחצרות של בתים פרטיים רבים. ניתן להזמין פרגולות מסוגים שונים, חומרים שונים, גדלים, צורות ובצבעים שונים. ישראל היא מדינה בה השמש זורחת ברוב ימות השנה ולכן פרגולות אלומיניום או פרגולות מחומרים שונים מהוות פתרון אידיאלי לחצר הבית. הפרגולה יכולה לשמש גם כפתרון מפני רוח עזה, טפטוף קל ולהעניק למקום בו היא ממוקמת מראה מסוגנן ואווירה מיוחדת.

פרגולות אלומיניום

אנשים רבים סבורים כי החומר היחיד ממנו בונים פרגולות הינו עץ. הם אינם מודעים לעובדה כי הפרגולות שזוכות לפופולאריות גדולה בשנים האחרונות הן אלו שבנויות דווקא מחומר אלומיניום. פרגולות מהוות פתרון הצללה יעיל ביותר וניתן להזמין אותן בגדלים שונים ובהתאמה מדויקת לצרכים של הלקוח ולתקציב שלו. ניתן להחליט על התקנה בסיסית של הפרגולה ולאחר מכן בחירת בד בצבע מרשים ודוגמאות מיוחדות אותו ניתן למתוח על הפרגולה ו/או נטיעת צמחים מטפסים על הפרגולה, כך שהיא תהפוך לחלק אינטגראלי ויפהפה של גינת הבית.

פרגולות אלומיניום – סוגים שונים

יש סוגים שונים של פרגולות אלומיניום וכל אחד צריך לבצע את הבחירה המתאימה למטרה ולתקציב שלו. יש פרגולות קבועות שבנויות מלוחות של אלומיניום שעומדים זה בצד זה. הסוג השני הוא פרגולות אלומיניום ידניות או חשמליות שניתן לשלוט על הפתיחה והסגירה שלהן ידנית או חשמלית. היתרונות של פרגולה אלומיניום רבים:

  • עלות נמוכה- המחיר של האלומיניום נמוך יותר מסוגים שונים של עץ.
  • התקנה מהירה ופשוטה- ניתן להתקין פרגולות אלומיניום בירושלים במהירות ובמקצועיות.
  • עיצוב- יש היצע גדול מאוד של צבעים וסגנונות עיצוב של פרגולות שעשויות מאלומיניום.
  • עמידות- אלומיניום עמיד לאורך תקופה ארוכה ובפני נזקי מזג האוויר (שמש, גשם).
  • תחזוקה מינורית- לעומת העץ, פרגולות אלומיניום זקוקות לתחזוקה בסיסית פשוטה וזולה.