שמשיות ענק

שמשיות גדולות, שמשיות ענק שמשיות לבתי קפה

בעשור האחרון קיימת מודעות גבוהה בכל הקשור אל נזקי השמש והשפעת הקרינה האולטרה סגולה של קרני השמש על הבריאות. לכן, אנשים רבים בוחרים לקנות שמשיות ענק בהן הם משתמשים במרפסות ביתם, בבריכה ובחוף הים.

שמשיות- פתרון יעיל וזול

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים לרכוש שמשיה גדולה שתגן עליהם מפני השמש וזאת משום שמדובר על הפתרון הזול והיעיל ביותר. בעלי בתי קפה מחליטים לקנות שמשיות ענק או שמשיות לבתי קפה שעשויות מחומרים מיוחדים, ובחוף הים ניתן לראות אנשים רבים שאינם מסתפקים בפתרונות ההצללה הקבועים והחלקיים של חוף הים ובוחרים להביא גם שמשיות גדולות שיגנו עליהם ועל הילדים מפני השמש היוקדת. נכון להיום ניתן לקנות שמשיה ניידת או לבחור בפתרונות הצללה קבועים, כמו למשל סוככים ופרגולות. שמשיות מהוות את הפתרון היעיל והזול ביותר לכל אדם או בעל עסק שמעוניינים בפתרון מיידי ויעיל ביותר כנגד קרינת השמש.

 

שמשיה- הבחירה הנכונה

אם מחליטים לבחור בפתרון הצללה יעילה ומהיר, קרי, שמשיה גדולה, חשוב לדעת לבחור בשמשייה המתאימה ביותר לצרכים של הלקוח ומשפחתו. השיקולים צריכים להיות:

  • תקציב- החלטה על סכום הכסף לקניית שמשייה.
  • הכנה מקדימה- בדיקת אופי המקום בו מעוניינים להעמיד אותה. כלומר, האם מדובר על שטח מישורי, חולי, הררי, מלא בחצץ וכו'.
  • שטח ההצללה- יש למדוד ולהגיע להחלטה ברורה באשר לשטח ההצללה אותו מעוניינים לכסות.
  • דפוס שימוש- יש להחליט האם מעוניינים לקנות שמשייה קבועה, כלומר כזאת שתישאר פתוחה לאורך כל תקופת הקיץ או שמא מעוניינים בשמשייה קלילה יותר אותה ניתן יהיה לקפל בקלות ולפתח כל אימת שזקוקים לה.
  • בסיס- הבסיס של השמשייה ומשקלו יוביל ליציבותה. יש לוודא כי קונים שמשיה עם בסיס שמבטיח כי היא לא תיפול בקלות עם כל משב אוויר.
  • עיצוב- יש לקחת בחשבון כי שימשיות מהוות פריט עיצובי לגינת הבית, למרפסת או לגג הבית. לכן, יש לבחור באותה שמשיה שתתאים לאופי המקום וקהל היעד שלו.  אם מדובר על סגנון, צבע, איורים ודוגמאות על השמשייה. אם מדובר על שמשיות לבתי קפה כדאי לחשוב על לוגו, סלוגן או ציור מעניין.